Webinář Příběhy středočeských brownfieldů

Středočeský kraj ve spolupráci s Regionální stálou konferencí Středočeského kraje pořádá dne 24.6.2021 od 14:00 do 16:00 webinář na téma Příběhy středočeských brownfieldů. Na webináři budou představeny vybrané příklady úspěšných projektů regenerací brownfieldů ve Středočeském kraji. Moderátorem bude pan Ing. Bc. Jiří Snížek, náměstek hejtmanky pro oblast regionálního rozvoje.
Zájemci mohou webinář sledovat na tomto odkazu.

Dva webináře k projektovým záměrům škol do IROP2 (posun termínu na 3. června 2021)

KÚ Středočeského kraje ve spolupráci se Sekretariátem RSK SčK pořádá dne 3. června 2021 od 10 hodin a následně od 13 hodin webináře pro budoucí žadatele v rámci IROP 2021-2027, Specifického cíle 4.1 Zlepšení přístupu k inkluzivním a kvalitním službám v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a celoživotního učení pomocí rozvoje infrastruktury (Střední školy).
Bližší informace naleznete na našich stránkách zde.

Videozáznam z webináře ke krajským dotačním titulům pro města a obce v roce 2021

Ve čtvrtek 22. dubna 2021 proběhl v budově Krajského úřadu Středočeského kraje webinář k vybraným aktuálně vyhlášeným krajským dotacím v roce 2021 pro města a obce Středočeského kraje. Webinář vysílaný online proběhl za účasti paní hejtmanky Petry Peckové, jejího náměstka Jiřího Snížka a garantů jednotlivých dotačních titulů.
Záznam z webináře je k dispozici na tomto odkazu.

1 2